Menu
Buy Tickets

Copyright

Madame Tussauds Merlin Entertainment Group plc'nin bir markasıdır.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece Madame Tussauds ve onun bağlı olduğu diğer bölümlerin verdiği servis ve hizmetler hakkında bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Madame Tussauds bu web sitesinde yer alan bilgileri dilediği zaman her hangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme ve kaldırma yetkisine sahiptir. Ayrıca Madame Tussauds İstanbul; teknik, işletmeden kaynaklanan veya başka nedenlerle önceden bildirim yapmaksızın ayrıntıları / sergilenenleri değiştirme, kapatma veya kaldırma hakkını saklı tutar ve bu durumlarda hiçbir geri ödeme yapılmaz. Madame Tussauds İstanbul açıklama yapmadan girişi reddetme hakkını saklı tutar.

Bu yayın; zımni garantiler veya ticarete elverişliliğe dair zımni şartlar, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme durumlarıyla sınırlı kalmamak üzere, ne sarahaten ne de ima yoluyla herhangi bir garanti veya zımni şart olmaksızın, “olduğu gibi” verilmiştir. Tüm bu zımni şart ve garantiler hariç tutulmuştur. Bu websitesine eriştiğinizde, bu websitesinde yer alan bilgi ve materyallerin kullanımı ya da bu websitesinde yer alan bağlantılar üzerinden internetteki başka materyallere erişilmesi sonucu ortaya çıkan doğrudan ve dolaylı zararlardan Madame Tussauds’nun sorumlu olmayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Yukarıda yer alan istisnalar ve sınırlandırmalar sadece kanunun izin verdiği ölçüde geçerlidir. Madame Tussauds’nun tüm hüküm ve koşulları uygulanır.

  • Bu web sitesinde yer alan her hangi bir içerik ve her hangi bir Madame Tussauds markası Madame Tussauds’a aittir. Her hangi bir kişi bu web sitesinde yer alan içerikleri tüm haklarının Madame Tussauds’a ait olduğunu bilerek kopyalama hakkına sahiptir.
  • Web sitesinde yer alan içerikler sadece bireysel kullanımlar için kullanılabilir, her hangi bir ticari amaca yönelik bir hususta kullanılamaz.

  • Orijinal materyallerde yer alan telif hakkı bildirimleri ve diğer fikri mülkiyet bildirimleri bu materyallerin kopyalarında da yer almalıdır.
  • Bu websitesinde tanımlanan ürünler, teknolojiler ve süreçler, Madame Tussauds’nun veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarına konu olabilir. Bu fikri mülkiyet haklarına dair herhangi bir lisans verilmemektedir. Ayrıca bu fikri mülkiyet haklarının ihlali ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.
  • Web sitesinde yer alan her hangi bir imaj, marka, ve ürün telif hakları yasasınca korunmaktadır. Bu ürünlerin her hangi bir kopyası yetkili bir kişiden izin alınmadan yapılamaz. 

Yasal & Gizlilik Politikası'nın tamamını okuyun.