Ana içeriğe geç

Okul Gezileri

Öğrencilerinizin hem eğlenip hem öğreneceği bu eşsiz deneyim için rezervasyonunuzu 0 531 781 34 95 nolu telefondan hemen yapabilirsiniz.

Madame Tussauds İstanbul sadece ünlü isimleri bir arada görme ve onlarla fotoğraf çektirme imkanı sunmuyor. Öğrencileriniz, merkezimize yaptıkları ziyarette Mozart’ın bestelerini sanatçının piyanosunda çalıp Einstein’ın arkasındaki ekranda dâhinin zekâ testini çözüyor, Michael Jackson’ın kostümü ile dans edip, MFÖ’ nün sahnesinde şarkı söyleyip, Messi’ye çalım atıp dijital futbol sahasında gollerini sıralıyor. Öğrencilerinizin hem eğlenip hem öğreneceği bu eşsiz deneyim için rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz.

Madame Tussauds İstanbul aynı zamanda tarih dersleriniz için de eğlenceli bir ortam sunuyor. Mustafa Kemal Atatürk, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Mimar Sinan, Sabiha Gökçen ve daha pek çok tarihi lideri yakından göstererek öğrencilerinizin kafasında tarihi bilgilerin daha etkin şekillendiğini göreceksiniz. Öğrencilerinizi merkezimizde sadece tarihi liderler değil; spor, sanat, bilim dünyasından pek çok isimle de yan yana getireceksiniz.

Okul gezileri hakkında detaylı  bilgi almak ve rezervasyon için 0531 781 34 95 numaralı telefondan vaya Kurumsal@merlinentertainments.biz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Health