Ana içeriğe geç

Ryan Gosling

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Ryan Gosling'in Madame Tussauds İstanbul’da sergilenen balmumu figürü ile ölümsüzleşti. Geçmişten bugüne dünya liderlerinin, ünlü sanatçıların, spor efsanelerinin yer aldığı İstanbul’daki merkezde son olarak yer verilen Ryan Gosling figürü de detaylı tasarımı ve gerçekçi görüntüsü ile büyük beğeni topladı.

Uzun sanat kariyerine 12 yaşında The Mickey Mouse Club adlı dizi ile başlayan Gosling, "The Notebook," "Half Nelson" ve "Cinayet Gecesi" gibi yapımlarda önemli roller üstlendi. Birden fazla “En İyi Erkek Oyuncu” dalında ödül alan Ryan Gosling, sevenlerinin karşısına en son Barbie’nin Ken’i olarak çıktı. Oyunculuk performansı ve yakışıklılığı ile uzun süredir gündemden düşmeyen Gosling, Ken karakteri ile kariyerine farklı bir renk kattı.

Her bir ayrıntı özenle tasarlandı

Hollywood dünyasının yıldızı Gosling’in gerçekçi balmumu figürünün her bir ayrıntısı özenle tasarlandı. Figürün saç, yüz ve vücut detayları Budapeşte çekimlerinden referans alınırken, saç ve cilt boyama referansı ise 22. Critics’ Choice Ödülleri’nden alındı. Kruvaze takım elbisesi, içindeki açık mavi renkli gömleği ve bordo ayakkabıları ile birebir gerçeğini yansıtan figür, görenlerden büyük ilgi topladı.

Health